"ΑΕΤΟΣ" Άνω Σταυρού - "ΠΡΟΟΔΟΣ" Αδάμ 0-0

Με το 0 - 0 και σ' έναν άσχημο αγωνιστικό χώρο, λόγω καιρικών συνθηκών, ο "ΑΕΤΟΣ" μοιράστηκε τους βαθμούς με την "ΠΡΟΟΔΟ".

"ΕΛΠΙΔΕΣ" Κορώνειας – "ΠΑΟΚ" Σταυρού 2 – 5

Επιστροφή στις νίκες...

Μετά από δύο ανεπιτυχή αποτελέσματα, η ομάδα του ΠΑΟΚ Σταυρού επέστρεψε στις νίκες με το άνετο και επιβλητικό 2-5 επί των Ελπίδων Κορώνειας στο γήπεδο της Γερακαρούς. Το παιχνίδι δεν χρίζει ιδιαίτερης κριτικής αφού η διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων ήταν μεγάλη. Αρκεί μόνο να αναφέρουμε ότι στο εικοστό λεπτό το σκορ ήταν ήδη 0-4!!. Από κει και πέρα ο προπονητής των φιλοξενουμένων άρχισε τις αλλαγές, ενώ και οι παίκτες της ομάδας "πάτησαν φρένο" αποδίδοντας ποδοσφαιρικό σεβασμό στον αντίπαλο. Κάτι ανάλογο έπραξε και ο διαιτητής του αγώνα και σφύριξε την λήξη του είκοσι λεπτά νωρίτερα.